Тільки опт: +38 (097) 195-82-13

Телефонувати з 10:00 до 18:00

Вихідні: Субота - Неділя

Якісне підліткове взуття – запорука здоров’я

Для того, щоб підліток почувався комфортно в будь-якому взутті, необхідний грамотний підхід до дитини. Тільки натуральна шкіра може гарантувати всі гігієнічні вимоги: таке взуття добре вбирає вологу, запобігає утворенню потертостей, грибкових захворювань. У такому взутті дитина не повинна відчувати незручностей.

Батьки мають знати, що підліткове взуття має перешкоджати утворенню плоскостопості. Адже саме в підлітковому віці стопа найбільш вразлива перед деформаціями в опорно-руховому апараті. Для профілактики плоскостопості чудово підійде ортопедична устілка. Вона знизить тиск на окремі ділянки стопи і знизить ризик виникнення больових симптомів під час ходьби або бігу.

Не всі знають, що від стану стопи залежить стан усього організму. Адже від того, в якому взутті ходить підліток, залежить стан хребта. У свою чергу, хребет – це дзеркало здоров’я. Тому підліткове взуття повинно забезпечувати нормальний розвиток: запобігати сколіозу та кіфозу, сприяти оптимальному розподілу навантаження на весь опорно-руховий апарат. Зрозуміло, що куплене на ринку дешеве взуття, виготовлене зі шкірозамінників, не може забезпечити всіх вимог гігієни. А ось погіршити стан хребта воно може дуже швидко.

Тому тільки купівля справжнього, сертифікованого взуття для підлітків забезпечить відмінне здоров’я вашого сина чи доньки. Воно обов’язково їм сподобається!