Тільки опт: +38 (097) 195-82-13

Телефонувати з 10:00 до 18:00

Вихідні: Субота - Неділя

Термо устілки

Новинки сезону осінь-зима 2019-20!

Серія термо-взуття з термоустілкою – 6 міліметрів тепла та комфорту!
(Рекомендовано лікарями ортопедами)

Склад:

 • Верхній шар з антиалергенного матеріалу, з вмістом 35% натуральної вовни, підтримує тепло і забезпечує м’якість і легкість під час ходьби.
 • Спеціальний фольгований внутрішній шар, перешкоджає охолодженню і відбиває тепло ступні всередину.
 • Нижній шар устілки з вологостійкого взуттєвого картону, який забезпечує комфорт під час ходіння і створює додатковий прошарок для утеплення.

Серія термо-взуття з формованою термоустілкою з перфорованим шаром!
(Рекомендовано лікарями ортопедами)

Склад:

 • Верхній шар з антиалергенного матеріалу, з вмістом 35% натуральної вовни, підтримує тепло і створює комфорт під час ходьби.
 • Спеціальний фольгований внутрішній шар, перешкоджає охолодженню і відбиває тепло ступні всередину.
 • Спеціальний перфорований віскозний шар, поглинає вологу і дає стопі вільно дихати.

Нова серія термо-взуття з тришаровою підошвою, ультро-легким і теплим.

Склад:

 • Верхній шар EVA (спінений етиленвінілацетат, щільність 150 г/см3), забезпечує гарантоване утеплення низу стопи.
 • Середній шар (спінений етиленвінілацетат, щільність 250 г/см3), забезпечує комфортну пружність і еластичність під час ходьби.
 • Нижній шар зі спеціальної “зимової” гуми, яка забезпечує найкраще зчеплення з крижаною поверхнею, а на засніженій поверхні додаткову стійкість забезпечує відмінно продуманий малюнок протектора підошви.

Вкладна термоустілка

Усім відомо, що здебільшого нога мерзне з боку стопи, тобто холод надходить до ноги знизу. Тому дуже важливо, щоб у взутті (особливо з тонкою підошвою) була якісна устілка.

Зимові устілки з багатошаровою структурою, призначені для будь-якого виду взуття. Ефективно захищають від морозу за низьких температур до -30 °С.

За складом вкладна устілка являє собою поєднання синтетичних і натуральних матеріалів, що забезпечує зносостійкість, гігроскопічність, теплоізоляцію. У взутті з такою устілкою, нога не буде мерзнути на вулиці, і не буде потіти в приміщенні.

 

Інструкція з експлуатації вкладної устілки:

 1. Устілки представлені в трьох розмірних рядах: 21-26, 27-32, 33-38. За допомогою ножиць, устілки обрізають по лінії, що відповідає необхідному розміру ноги.
 2. Оскільки форми сліду дуже різноманітні, рекомендується витягнути стару вкладну устілку із взуття, у яке Ви хочете вкласти нову, і змалювати її на Термо устілці B&G, а потім вирізати, зрізуючи лінію окреслення.
 3. Потім, вкладіть устілку у взуття вовняним шаром догори.
 4. Після використання просушіть устілку подалі від відкритих джерел вогню та опалювальних приладів.

Необхідно пам’ятати, що до складу устілки входить шерсть, яка має властивість за високих температур збиватися або зменшуватися в об’ємі.

Термоустілки для наших зим

Наші зими – дуже мінливе явище. Сьогодні на вулиці може бути +2оС, а завтра вдарить мороз, і на градуснику ви побачите -10оС. Як же в умовах такої швидкої зміни погодних умов підбирати взуття для дітей?

Крім того, що дитяче взуття має бути гіпоалергенним, зберігати тепло і не давати волозі проникати всередину, воно має бути дуже зручним. Якщо ви придбали взуття, яке зручне вашій дитині, проте його показників збереження тепла замало, рекомендуємо вам використовувати спеціальні термоустілки, що можуть раз і назавжди вирішити цю проблему.

Наш інтернет-магазин пропонує вам інноваційне рішення цієї проблеми – термоустілки товщиною 6 мм! Під час виробництва використовували тільки антиалергенний матеріал, до складу якого входить близько 35% вовни. Це дає змогу зберігати тепло протягом тривалого часу.

Крім того, ми подбали про те, щоб ніжка дитини завжди залишалася сухою. Для цього в устілці використовували спеціальний стабілізувальний шар із перфорацією, що дає змогу поглинати вологу, створювати пружність для амортизації під час ходьби, дає ніжці “дихати”.

Сучасні зимові устілки

Завдяки використанню сучасних матеріалів, зимові устілки зі спеціальним фольгованим шаром, який додатково перфорований, дають кілька безсумнівних плюсів під час їхнього використання. По-перше, це перешкода охолодженню – поки дитина рухається, це не так відчувається, однак при тривалому сидінні це стає дуже важливим. По-друге, фольгованість шару виконує приблизно ту саму функцію, що й шар фольги, яку використовують під час засмаги, – вона відбиває тепло, у цьому разі – всередину взуття, не даючи змоги нозі охолоджуватися.

Велика частина холоду надходить з боку підошви, тому зимові устілки відіграють найважливішу роль у збереженні тепла. Подумайте, а чи правильна устілка знаходиться у взутті у вашої дитини?

Купити термоустілки, що вкладаються у взуття

У нашому асортименті є як взуття з уже готовими устілками, що є невід’ємною частиною пари взуття, так і окремі устілки, які можна використовувати в будь-якій іншій парі.

Незважаючи на те, що ми живемо в досить теплій кліматичній зоні, деколи висока вологість змушує нас мерзнути досить сильно – навіть -5оС відчувається, як -10оС, особливо, якщо є вітер. Тому ми рекомендуємо вам купити термоустілки, що захищають ніжку навіть при -30оС!

Подібні екземпляри мають багатошарову структуру, тому ефективність підсумкового продукту зростає в рази. Ви просто зобов’язані купити термоустілки, якщо хочете надійно захистити ніжки малюка від перепадів температури навіть до найнижчих показників!

Під час виробництва використовувалося ідеально продумане поєднання натуральних і синтетичних волокон, які дали змогу матеріалу набути таких характеристик:

 • теплоізоляція,
 • гігроскопічність,
 • високі експлуатаційні показники,
 • здатність “дихати”, зберігаючи тепло.

Завдяки збалансованим пропорціям матеріалів, нога не мерзне на вулиці й не потіє в приміщенні.

Купити устілки оптом для свого магазину

Крім того, що наш магазин пропонує вже готові зразки взуття з високими показниками термозахисту, ми радимо вам купити устілки гуртом, адже це дасть вам змогу значно розширити свій потенціал.

Вирішивши купити устілки оптом, ви надаєте своїм клієнтам найкращий вибір – вони можуть як придбати якісну пару для своєї дитини, так і утеплити вже наявну. Якщо ви зможете показати покупцям свою турботу про їхню дитину, можете бути впевнені – наступного разу вони прийдуть саме до вас, оскільки вони побачать, яку високу якість товарів ви їм пропонуєте.