Тільки опт: +38 (097) 195-82-13

Телефонувати з 10:00 до 18:00

Вихідні: Субота - Неділя

Про компанію B&G

Наша компанія на ринку взуття для дітей та підлітків представлена відомою маркою B&G.

І ми посідаємо лідируючі позиції на ринку підліткового та дитячого взуття з 1999 року.

Серед колекцій B&G ви можете побачити такі торгові марки:

 1. Little Deer – взуття, спеціально розроблене для дітей віком до 6 років. Цю колекцію було створено з використанням першокласних матеріалів і особливою увагою до якості. Крім використання спеціальних матеріалів і відповідності всім гігієнічним нормам, колекція Little Deer може запропонувати найрізноманітніші забарвлення взуття.
 2.  Королева красоты – колекція святкового взуття, яка також чудово підійде і для комфортного повсякденного використання. Ця колекція вирізняється сучасним дизайном і високою якістю виробництва.
 3.  Princess Sandy – повсякденне взуття, призначене для дівчаток від 5 до 12 років, які стежать за останніми тенденціями моди.
 4. Cinderella – шкільна колекція взуття для дівчаток.
 5. B&G – під цією торговою маркою випускається взуття, призначене для хлопчиків. Колекція представлена зручним спортивним і повсякденним взуттям для підлітків.
 6. Gepard – практичне та комфортне спортивне взуття для енергійних дітей різного віку. Воно чудово підійде для туризму, активного відпочинку та для повсякденного використання. Взуття Gepard дає змогу досягти виняткового комфорту під час заняття спортом.

Розробкою нашого взуття займаються кваліфіковані технологи і талановиті дизайнери.

Торгова марка B&G надає широкий асортимент середньої цінової категорії, а також вона вирізняється широким спектром розмірів для дітей ясельного, малодитячого, дошкільного, шкільного, а також підліткового віку.

Наша компанія самостійно розробляє дизайн взуття B&G, дизайнери враховують тенденції світової та української дитячої та підліткової моди.

Щороку випускає дві колекції: “Осінь-Зима” та “Весна-Літо”.

Ми активно співпрацюємо з провідними європейськими виробниками та постачальниками, що дає змогу слідкувати за тенденціями ринку та застосовувати при виробництві нашого взуття сучасні технології, високоякісні матеріали.

Наше керівництво приділяє пильну увагу всім етапам виробництва, що забезпечує виняткову якість і відповідність ДСТУ при виготовленні взуття B&G.

 

З усіх питань зв'язуйтеся з нами через форму зворотного зв'язку або за телефоном - +38 (093) 713-56-49.
Написати нам:

  Ваше ім'я *

  Телефон *

  Повідомлення