Тільки опт: +38 (097) 195-82-13

Телефонувати з 10:00 до 18:00

Вихідні: Субота - Неділя

Накладки АНТИ-лід

Накладки для взуття “Анти-лід” забезпечують відмінне зчеплення взуття з поверхнею дороги під час ожеледиці!

Щороку в зимовий період тисячі людей отримують травми, падаючи на слизьких ділянках дороги. Уникнути цих травм можна одягнувши на взуття спеціально розроблені накладки Анти-лід, які забезпечать відмінне зчеплення взуття з льодом.

 

Накладки оснащені металевими шипами, які ґрунтовно кріпляться до поверхні гумової накладки.

Накладки Анти-лід легко розтягуються і підходять для різних розмірів взуття. Вони дуже прості під час одягання і надійні в експлуатації.

Гумова основа з металевими шипами на підошві не дає нозі ковзати на льоду.

Накладки представлені в розмірах L (35-40), XL (41-46) і продаються в компактній упаковці, яку зручно розмістити на прилавку.

 

Накладки на взуття для ожеледиці

З приходом зими кожній людині доводиться демонструвати чудеса еквілібристики – спробуй утриматися на льоду! Як би це не виглядало з боку, падати… вельми сумно. Не кожна людина навчалася цирковому мистецтву, тому падіння нерідко ознаменується досить серйозними травмами. І це можна спостерігати часто-густо.

Чи бажаєте ви й далі балансувати на тонкій грані падіння, робити ставки на те, впадете ви чи ні? Не варто приносити в жертву своє здоров’я, адже тепер ви можете вирішити цю проблему раз і назавжди – накладки на взуття “анти-крига” допоможуть вам впоратися з ходою слизькою поверхнею, дістатися до пункту призначення в будь-який момент!

Розроблені нами накладки на взуття забезпечать відмінне зчеплення взуття з дорогою під час ожеледиці, яка є настільки частим явищем у нашій країні.

Зимові накладки на взуття: уникайте падінь!

Якщо ви хочете перестати боятися впасти кожну секунду, то використовуйте наші зимові накладки на взуття.

Завдяки такому придбанню, ви уникнете долі сотень і тисяч людей, які отримують травми – навіть якщо ви маєте чудове відчуття рівноваги, ви навряд чи зможете гарантувати, що ви не впадете, якщо зробите крок на, здавалося б, рівну снігову поверхню. Звісно, якщо ви бачите перед собою льодову поверхню, ви з більшою ймовірністю подолаєте цю перешкоду, однак і це вам ніхто гарантувати не може.

Навіщо грати в рулетку, якщо ви можете купити зимові накладки на взуття і точно вийти переможцем з цієї нерівної сутички людини і природи?

Що собою являють протиковзкі накладки на взуття?

Для того, щоб краще розуміти, що ми вам пропонуємо, вам необхідно розуміти, що ж собою являють протиковзкі накладки на взуття. Основа виготовляється зі зносостійкої гуми, яка має спеціальну форму, що лягає на ті ділянки, де відбувається зчеплення ноги з поверхнею.

Незважаючи на те, що протиковзкі накладки на взуття представлені в розмірах від 35-40 (L) і до 41-46 (XL), ви можете вибрати відповідний розмір і використовувати його на різному взутті – для себе і своїх родичів. Подібна можливість надається внаслідок того, що гума – еластичний матеріал, який легко розтягується, не втрачаючи своїх якостей.

Наші накладки на взуття проти ковзання мають спеціальні металеві шипи, розташовані на окремих точках підошви. Не має сенсу кріпити шипи по всіх поверхні, оскільки людина, роблячи крок, стикається з дорогою тільки окремими точками стопи. Саме на цих місцях і кріпляться шипи.

Як використовувати накладки на взуття проти ковзання?

Щойно ви вибрали оптимальний розмір, надіньте накладки поверх вашої пари. Важливо: накладки можна використовувати тільки на підошві без підборів, оскільки з ними змінюється розташування стопи щодо горизонталі поверхні, що змінює точки зчеплення.

Крім того, варто пам’ятати, що ходіння на підборах в ожеледь – не найкраще рішення: нога розташовується в неприродному для неї положенні, що погіршує балансування тіла. Радимо вам використовувати накладки на черевиках, чоботях на плоскій підошві, на кросівках або кедах.

Якщо ви використовуєте взуття з тонкою підошвою, радимо вам додатково придбати термоустілки, які утеплять ваше взуття, анітрохи не позначившись на зручності його носіння.

Накладки на взуття проти ковзання надягають на носок і фіксуються на п’яті, як задник. Таким чином, ви не зможете загубити накладку, а під час руху ви зовсім не будете її відчувати: еластичність гуми дає змогу їй підлаштовуватися під форму ноги, згинаючись під потрібним кутом під час кроку.