Тільки опт: +38 (097) 195-82-13

Телефонувати з 10:00 до 18:00

Вихідні: Субота - Неділя

Каталог дитячого взуття на нашому сайті

Сучасний ринок пропонує величезну кількість різних варіантів взуття для малюків і підлітків. Але велика кількість пропозицій не говорить, що вибрати відповідний тип взуття просто. Вся справа в тому, що якісного взуття дуже мало.

Основна частина продукції не може претендувати на відповідність стандартам якості та гігієнічним нормам. Дитяча фізіологія має свою особливість, зокрема й стопи та хребет, що розвиваються. Взаємозв’язок ортопедичних захворювань з носінням неправильного взуття доведено вже давно. Не дарма радянське взуття для дітей піддавалося ретельному контролю відповідності нормам для зростаючого дитячого організму.

З розвалом Радянського Союзу на територію країни стали масово поставляти дешеве неякісне взуття. Це призвело до різкого зростання кількості захворювань опорно-рухового апарату в дітей. Лікарі ортопеди б’ють на сполох у зв’язку з тим, що розвиток різних видів плоскостопості призводить до подальшої інвалідності. Адже при цьому страждають не тільки стопи, а й гомілковостопні суглоби, колінні та тазостегнові. Через неправильний розподіл навантаження на ноги, страждає хребет.

Неякісне взуття, вироблене з дешевих матеріалів, сприяє також розвитку грибкових захворювань. Відсутність повітропроникності веде до посиленого потовиділення, що створює ідеальні умови для появи попрілостей і грибка.

Інтернет каталог дитячого взуття пропонує великий вибір якісних, надійних пар взуття. Переглянувши каталог дитячого взуття, можна переконатися, що співпраця ведеться тільки з перевіреними виробниками, зацікавленими у випуску красивого, довговічного і гігієнічного взуття.

Купуючи ці товари, можна не турбуватися про здоров’я дитини. Таке взуття ідеально відповідає ортопедичним вимогам. У них передбачено жорсткий задник, що фіксує гомілковостопний суглоб і запобігає ушкодженню зв’язок у разі випадкового падіння. Невеликий каблук дає оптимальний розподіл навантаження під час ходьби. Зручна форма запобігає появі мозолів, стисненню пальців, дискомфорту в ділянці підйому.

Взуття для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку

До такого взуття висуваються особливо жорсткі вимоги. У представленій колекції під час виробництва використовували тільки матеріали, що відповідають санітарно-гігієнічним стандартам і нормам безпеки. У моделях для малюків не використовуються токсичні фарби і просочення. Усередині взуття є елементи ортопедичних вставок – устілок, що створюють підйом склепіння стопи у фізіологічному місці.

Тут представлені варіанти і для дівчаток, і для хлопчиків. Цікавий дизайн вразить усіх маленьких модників. Різноманітна кольорова гамма дає змогу придбати варіант, що найбільше підходить до одягу, у кожному окремому випадку. Таким чином, малюкам прищеплюються поняття смаку і стилю. Серед наявних моделей можна знайти взуття для дітей, призначене для щоденного носіння, а також для свят і урочистих випадків.

Взуття для підлітків дуже різноманітне

У цьому розділі каталогу можна вибрати взуття для підлітків, яке припаде до смаку всім. І це з огляду на різноманітні смаки та погляди підростаючого покоління. Багато хто з них уже має сформовані вимоги до взуття та одягу. Також чимало важливим є вплив моди на вподобання дітей – підліткове взуття дуже різноманітне. Кожному хочеться відповідати новим стандартам у зовнішньому вигляді, обираючи взуття для підлітків відповідно до свого бачення правильності. Саме тому виробники створюють все нові моделі висококласного підліткового взуття.

Підліткове взуття – насамперед, для підлітків

Підліткове взуття орієнтоване не стільки на вподобання батьків, скільки на дітей. Різна стилістична спрямованість взуття дає можливість вибрати не просто якісні екземпляри, а й зручні, модні, стильні та надійні в експлуатації. Таким чином, підліткове взуття, представлене на сайті, задовольняє прагнення батьків забезпечити дітей здоровим взуттям і бажання підлітка не відставати від мінливої моди.