Тільки опт: +38 (097) 195-82-13

Телефонувати з 10:00 до 18:00

Вихідні: Субота - Неділя

Тест на добротність

Найважливіше для зимового взуття хороший, “дихаючий” матеріал. Синтетика не дихає, в ній некомфортно, тому всі ми, звісно, віддаємо перевагу натуральним шкірі та хутру, якщо кошти дозволяють. Щоправда, зараз штучну шкіру роблять так, що від натуральної відрізнити непросто. Але є три простих прийоми, якими варто скористатися під час купівлі.

Понюхайте взуття – запах шкіри за всіх хитрощів її обробки важко сплутати з чим-небудь. Щільно притисніть до взуття долоню і потримайте – натуральна шкіра швидко теплішає, штучна холодить.

Натисніть пальцем на шкарпеткову частину чобота або черевика. Натуральний матеріал дасть сітку маленьких зморшок, які тут же розправляться. Штучний, синтетичний і дуже поганий натуральний – залишаться твердими. Гірше, якщо він провалиться під пальцем, і ямка надовго нагадуватиме про якість покупки.

Щоправда, товстіша шкіра зі щільною підкладкою зморшок не дає, але складки, за ідеєю, мають позначитися і зникнути. Додатково зігніть взуття. Складки, що утворилися на згині, не повинні залишити після цієї процедури абсолютно ніякого сліду. Ще б пак, ноги під час ходьби повторюватимуть це згинання тисячі разів на день.

Перевірка на згині важлива і для підошви, яка має бути міцною, але гнучкою, інакше одні м’язи ніг працюватимуть з перевантаженням, інші – “відстороняться” від роботи. Незгинається підошва – друг плоскостопості. Заодно пройдіться пальцем уздовж шва – для нашої погоди краще, якщо підошва і приклеєна, і пришита (клеєпрошивна). Шви мають бути рівними, без розривів і патьоків клею.

Попрацюйте як слід блискавкою, зверніть увагу, чи не потрапляють у неї хутро або підкладка. Розгляньте, як вона вшита. Підкладку теж вивчіть, вона може бути зроблена зі штучного або натурального хутра, зі шкіри або текстильних матеріалів. Якщо зовні шкіра, а всередині синтетика, таке поєднання далеко не найкращий варіант. Шкіра всередині і зовні зі спеціальною “дихаючою” прокладкою між ними – зовсім інша справа. Само собою, ви ніколи не замерзнете з хутром вівці всередині чобота або черевика.

І наостанок запам’ятайте: гарантійний термін зимового взуття починається не від дня купівлі, а з початку сезону, тобто з першого листопада