Тільки опт: +38 (097) 195-82-13

Телефонувати з 10:00 до 18:00

Вихідні: Субота - Неділя

ТЕРМОВЗУТТЯ

Термо взуття – це взуття, яке випускається із застосуванням різних високотехнологічних матеріалів і технологій. Воно має низку переваг. Під час його виготовлення застосовуються різні мембранні тканини, які забезпечують термоефект і водонепроникність.

Мембрана – це або найтонша плівка, яка ламінована (приварена або приклеєна за особливою технологією) до верхньої тканини, або спеціальне просочення, жорстко нанесене на тканину гарячим способом під час виробництва. З внутрішньої сторони плівка або просочення може бути захищена ще одним шаром тканини. Мембрани мають хімічну структуру у вигляді плівки з порами розміром у кілька тисяч разів меншим за краплю води, але більшим за молекулу пари

Тому крапля просто не проходить крізь них. Таким чином забезпечується водонепроникність. А ось молекули водяної пари проходять через пори вільно. При появі поту виникає різниця в тиску водяної пари в черевику і зовні. Це і є рушійною силою для видалення пари, яка виводиться назовні. Такий принцип застосовується і у виробництві професійного спортивного одягу.

Сама по собі мембрана НЕ ГРІЄ!

Термо взуття призначене для активного руху за відсутності руху термо взуття не гріє.

Під мембрану не надягають бавовняні шкарпетки або колготки, необхідна тканина тільки з вмістом синтетики. Головне завдання шкарпеток і колготок під взуттям – це відведення випарів від тіла і збереження тепла. Ми всі звикли до бавовни і вовни, любимо їх за натуральність.

Але для мембранного взуття такі матеріали не дуже підходять: вони дуже добре вбирають і утримують вологу.

Синтетичні матеріали вологу лише проводять, легко її віддають. Тому термошкарпетки та колготки з високим вмістом синтетики – найкраще рішення для мембранного взуття.

 

 

Догляд за мембранним взуттям:

Для того, щоб взуття з мембраною довго зберігало свою якість, за ним необхідний регулярний і, головне, правильний догляд. Можливість матеріалів верху пропускати повітря сильно знижується, якщо поверхня забруднена або намокла. Пил, що накопичується на поверхні, ввібравши вологу, зокрема ту, що випаровується з черевика, утворює тонку плівку бруду.

Для збереження якісних характеристик взуття рекомендується відновлювати і підтримувати грязе- і водовідштовхувальне просочення за допомогою спеціальних аерозолів.

* Збереження сухості поверхні мембранного взуття – одна з умов функціонування системи вентиляції.

* Текстильне термо взуття для хлопчиків найкраще очищати теплою водою і губкою.

* Термо взуття не можна прати в пральній машині, після такого прання мембрана повністю втрачає свої властивості.

* Для захисту взуття рекомендується обробляти його спеціальними водовідштовхувальними засобами.

 

У жодному разі не можна сушити таке взуття біля джерел додаткового тепла – батареї або обігрівачів – це може призвести до руйнування цілісності мембрани і, як наслідок, втрати нею своїх властивостей – вологонепроникності та термостійкості.

Сушити таке взуття рекомендується в добре провітрюваному місці або за допомогою спеціальних термосушильних приладів для взуття, або простим народним методом – набити взуття зім’ятою газетою і залишити на ніч у сухому добре провітрюваному місці. Устілку на час сушіння краще витягти.

Випаровування вологи, що виходять від тіла, проникають крізь мембрану і накопичуються в шарі – поглиначі. Звідти волога частково випаровується через матеріал поверхні черевика, тому щодня після носіння мембранні черевики слід просушувати зсередини.

 

 

Термовзуття, яке захистить здоров’я малюка!

Діти граються, бігають і стрибають постійно – де вже тут встежити за цими непосидами! А після зимової прогулянки, наступного дня нерідко можна побачити наслідки такої необачності – малюк з температурою, нежиттю і навіть кашлем. При цьому, прийшовши додому, він аж ніяк не виглядає замерзлим, а навіть навпаки – розпаленим.

І одразу виникає запитання: у чому ж причина?.. Молодим батькам на замітку: перевірте ніжки дитини, і ви, швидше за все, зрозумієте, що вони не тільки вологі, а й замерзлі! Не варто застигати в розгубленості – ви просто вибрали неправильне взуття, але це цілком можна виправити!

 

 

Сучасне термовзуття повністю вирішує цю проблему! Завдяки спеціальному крою і використовуваним матеріалам, ніжки малюка завжди будуть в сухості і теплі! Наше термовзуття не має неприємного синтетичного запаху і має високу зносостійкість, у чому переконалися сотні батьків та їхні діти!

Що собою являє мембранне взуття?

 

Підбираючи взуття малюкові, пам’ятайте про те, що воно повинне дихати – тільки так можна забезпечити нормальну і постійну вентиляцію, що не дає ніжці дитини потіти. Саме такими властивостями володіє мембранне взуття, яке рекомендоване всім дітям – від найменших і до підлітків.

Чому таке взуття отримало таку назву? Річ у тім, що під час виробництва використовується мембрана – спеціальна плівка, яку під час виробництва ламінують, тобто приклеюють, до верхнього шару тканини. Також мембранне взуття може виготовлятися шляхом просочення тканини з використанням гарячого способу нанесення.

Для поліпшення якості нерідко додатково захищають мембрану ще одним шаром тканини. Характерна риса мембрани, що відрізняє її від звичайного матеріалу, – наявність пір з точно розрахованим діаметром: він менший за молекулу води, але менший за молекулу пари.

Підсумком подібної хімічної структури є можливість затримання води під час потрапляння взуття в калюжу або сніг, але безперешкодне випаровування поту.

Дитяче зимове взуття оптом для кожної дитини

 

Оскільки багато батьків намагаються знайти ідеальне співвідношення ціни та якості, дитяче зимове взуття оптом для вашої точки продажу буде ідеальним рішенням цієї проблеми. Як відомо, купуючи що-небудь оптом, ви знижуєте ціну за одну одиницю товару, що дає змогу зробити мінімальну націнку на товар.

Саме тому наш магазин пропонує вам найоптимальніший варіант – дитяче зимове взуття оптом за цінами, які не мають жодної націнки внаслідок того, що ви купуєте товар безпосередньо від виробника.

Ми самі розробляємо дизайн і матеріали, які проходять ретельну перевірку на якість. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте гарантовано високий клас продукції і невисоку підсумкову вартість.

Найкраще дитяче мембранне взуття

 

 

Якщо ви бажаєте поставляти своїм покупцям незмінно якісний товар, то дитяче мембранне взуття є прекрасним вибором. Ми працюємо з безліччю торгових точок, власники яких вже давно переконалися в тому, що ми постачаємо тільки найкраще взуття, серед усіх пропозицій на ринку.

Сучасне дитяче мембранне взуття – це те, що дає змогу батькам не турбуватися про здоров’я дітей, а також зберігати свій бюджет. Ви не просто даєте можливість заощадити, а й забезпечуєте дітей взуттям, яке піклується про їхнє здоров’я.

Чи варто говорити, що ми – найкращі на ринку взуття? Сотні нових моделей, створених згідно з останніми трендами, використання екологічно чистих матеріалів – це саме те, що складає наш успіх.