Тільки опт: +38 (097) 195-82-13

Телефонувати з 10:00 до 18:00

Вихідні: Субота - Неділя

Співпраця

Мрієте про впевненість у власному майбутньому, про благополуччя близьких вам людей, про фінансову незалежність? Набридло залежати від настрою керівництва? Із цієї ситуації є один вихід – розпочати свій власний бізнес і самому стати керівником!

Для того, щоб розвинути власну справу, вам достатньо лише професійно до неї поставитися. Ми хочемо допомогти вам почати свою незалежну, успішну кар’єру вже сьогодні і пропонуємо дитяче взуття оптом, причому не тільки в Києві, а й по всій Україні.

Продаж якісного дитячого взуття за доступною ціною

Ситуація на ринку України багато в чому залишає бажати кращого. Безліч виробників дитячого взуття пропонують дійсно широкий асортимент товарів для дітей, проте далеко не всі вони впроваджують адекватну цінову політику. Більшість товарів вітчизняний споживач просто не в змозі купити – ціна завищена через бренд: маркетингові витрати, реклама, митні збори.

Ціни на нашу продукцію вигідно відрізняються від цін від конкурентів, при цьому якість взуття залишається незмінно високою.

Дитяче взуття B&G – це адекватна ціна за реальну якість товарів.

На перше місце ми ставимо здоров’я і комфорт діток, організм яких ще розвивається, тому їм потрібне правильно підібране взуття.

Серед численних характеристик взуття “B&G” варто відзначити:

  • матеріали високої якості;
  • міцність, довговічність носіння, непромокальність взуття;
  • стійкість до деформацій і прекрасне зчеплення забезпечуються спеціальним протектором підошви;
  • впровадження інноваційних технологій у розробці дитячого взуття, а саме – мембрана “BG Queen Tex”, що забезпечує непромокальність взуття і вентиляцію.

Запорука успіху у сфері торгівлі – надійний постачальник товарів. Дитяче взуття оптом від “B&G” стане основою стабільних продажів і, відповідно, вашого прибутку. Співпраця з нами від початку приречена на успіх: адже ви продаватимете якісний товар за привабливою ціною. Тобто ви пропонуватимете те, чого так не вистачає на вітчизняному ринку!

Дитяче взуття оптом – запорука вашого успіху

Як ми вже згадували, батьків цікавить насамперед висока якість дитячого взуття. Ваш успіх у торгівлі зумовить сама ситуація на ринку. Оскільки далеко не всі можуть дозволити собі імпортне взуття, запорукою стабільних продажів стане співпраця з національним виробником взуття.

Купуючи взуття від “B&G”, ви зможете сміливо рекламувати його своїм клієнтам. У колекціях представлений справді вражаючий асортимент дитячого взуття оптом і вроздріб. Продажі взуття “B&G” (опт і роздріб) здійснюються по всій території країни, тому ім’я нашого бренду знайоме споживачеві не з чуток.

У бізнесі головне – довіра клієнтів, яку потрібно не тільки заслужити, а й підтримувати з року в рік. Наші клієнти впевнені у високій якості нашої продукції. Крім того, ми вже не перший рік працюємо на ринку. Співпрацюючи з нашою компанією ви, як її представник, будете підтверджувати і свою репутацію з кожною черговою угодою.

Сьогодні у нас є безліч представників у всіх великих містах країни. Ви легко зможете стати одним із них. Просто зв’яжіться з нами – і почніть свій власний бізнес, успіх якого можна передбачити вже сьогодні!

Дитяче взуття в Одесі, Харкові, Львові, Києві