Тільки опт: +38 (097) 195-82-13

Телефонувати з 10:00 до 18:00

Вихідні: Субота - Неділя

Якісне ортопедичне взуття для дітей

Ортопеди і педіатри рекомендують купувати дітям ортопедичне взуття, оскільки це потрібно для формування склепіння стопи. Давайте розберемося, яке взуття потрібне вашому малюкові. Ортопедичне взуття для дітей – ось що купують турботливі батьки.

У такого взуття високий задник, який необхідний для фіксації стопи, а також якісні застібки. При цьому дитяча ніжка буде досить щільно утримуватися, що дасть змогу уникнути підвертання і вивиху. Якщо дотримано цих умов, то тоді можна купувати взуття, як із закритим носом, так і з відкритим.
Обов’язково потрібно впевнитися, що устілка взуття виконана з гіпоалергенних матеріалів і добре вбирає вологу.

Сама підошва виконується з нековзних матеріалів, що забезпечує додаткову стійкість. Водночас ортопедичне взуття для дітей обов’язково має бути забезпечене каблуком. Його висота варіюється з урахуванням віку малюка. Для дітей до року цілком підійде каблучок близько 7 мм. Для дітлахів від 2 років уже необхідний 1,5 см каблук.

При цьому дитячій ніжці в такому взутті має бути максимально комфортно. Воно не повинно перешкоджати руху, бути досить гнучким.
Оптимальним варіантом для виготовлення дитячого взуття є шкіра. Крім того, не варто купувати взуття у повній відповідності до розміру дитячої ноги. Варто купити на сантиметр довше, бо ніжка в малюка росте дуже швидко і такий запас обов’язковий.

Взуття, в якому ваш малюк почуватиметься комфортно і яке відповідає всім необхідним показникам, ви можете придбати в нашому інтернет магазині.