Тільки опт: +38 (097) 195-82-13

Телефонувати з 10:00 до 18:00

Вихідні: Субота - Неділя

Взуття оптом від виробника – вигідно для вас!

Допоки люди носитимуть взуття – виробники його створюватимуть, і його купуватимуть. Це догма, яку змінити чи спростувати неможливо. Ви ж можете стати частиною цього ланцюжка – відкрити свій власний магазин взуття. Звісно, можна сказати, що зараз і так багато подібних маркетів, тому високий рівень конкуренції потопить вас у перший же місяць роботи. Дійсно, це можливо, якщо ви не підійдете до розробки стратегії своєї роботи з усією серйозністю і бажанням добре заробляти.

Адже ви можете запропонувати покупцям не просто взуття, яке можна знайти в будь-якому подібному магазині, ви можете запропонувати ексклюзивні варіанти, які викликатимуть захоплення кожного, хто приміряє подібне диво. При цьому, закуповуючи взуття оптом від виробника, ви значно заощадите.
Адже кожна додаткова ланка в цьому ланцюжку між виробником і покупцем – це ваші додаткові витрати. Для вас ідеальним варіантом буде: виробник – закупівельник у виробника – ви (продавець) – покупець. Тепер вирішуємо наступне питання: як налагодити зв’язок з людьми, які вже закуповують взуття оптом від виробника і можуть стати вашими постачальниками?

Відповідь така проста і так зараз до вас близька – ми готові до співпраці з серйозними, впевненими в собі людьми. Уся продукція, яка представлена вашій увазі – це високоякісний товар від виробника. Саме тому наші ціни для вас доступні!