Тільки опт: +38 (097) 195-82-13

Телефонувати з 10:00 до 18:00

Вихідні: Субота - Неділя

Взуття для підлітків: як вибрати

Підлітки, здебільшого, вважають за краще вибирати те, що зараз модно й актуально серед їхніх ровесників. Важливий саме зовнішній вигляд, все інше відходить далеко на задній план. Батьки ж, бажаючи купити щось якісніше, практичніше і зручніше, нерідко вступають у конфлікт зі своїм чадом. У результаті – всі незадоволені, взуття так і не підібране.

Тому, краще наперед провести бесіду, порадитися з підлітків, знайти спільну точку зору. Адже, напевно, знайдеться альтернатива, яка влаштує всіх. Просто потрібно її пошукати. Батьки мають розуміти, що обираючи взуття для підлітків, насамперед взуття має подобатися тому, хто його носитиме. Ви ж можете порадити і запропонувати свій варіант, але ніяк не купувати те, що вашому синові чи доньці не подобається. Результатом таких дій може бути опір дитини у вигляді відмови і небажання носити обновку.

Якщо у вас підростає син, тут ще все простіше, адже у чоловіків зручно і модно, здебільшого, можна об’єднати, а ось з дівчатками ситуація складніша. Найімовірніше, юна панянка “закохається” у височенну шпильку, але ніяк не в зручний невеликий каблук. Постарайтеся їй пояснити, що взуття для підлітків має бути зручним, що такий варіант взуття – не на кожен день, і за можливості їй куплять красиві шпильки, але зараз у них немає потреби. Більше розмовляйте, намагайтеся зрозуміти – і діти підуть на контакт.

І не варто економити на взутті. Дешеве взуття тільки негативно вплине на ніжну ніжку, і потім, погане взуття так легко рветься. Краще обрати якість, ніж недовговічну дешевку.