Тільки опт: +38 (097) 195-82-13

Телефонувати з 10:00 до 18:00

Вихідні: Субота - Неділя

Взуття для підлітків: ортопедичне чи звичайне

Багато батьків вважають, що ортопедичне взуття для підлітків слід купувати тільки тоді, коли в дитини вже виявлено проблему плоскостопості або іншу деформацію стопи.
Але це не зовсім так. Правильне, з погляду хірургів-ортопедів, або як його частіше називають ортопедичне взуття, ще носять із профілактичною метою: не допустити викривлення гомілковостопних суглобів і допомогти сформувати правильне склепіння стопи.

Ортопедичне взуття для дітей та його значення

Лікування та профілактика цим взуттям досягається завдяки його особливостям будови, а саме наявності:
– жорсткого високого задника;
– ортопедичної устілки;
– скошеного каблука або потрібного нахилу підошви;
– великої кількості липучок, що забезпечують надійну фіксацію.
Ортопедичне взуття для дітей перестає носитися тоді, коли дитина починає ходити до школи, вважаючи, що далі ці проблеми вже не виникнуть. Ця думка помилкова, оскільки плоскостопість може виникнути (або статися рецидив) і в підлітковому віці, внаслідок різкого стрибка зросту або ваги, носіння “неправильного” взуття.

Догодити підліткам у виборі взуття дуже складно, оскільки правильні туфлі та черевики найчастіше мають непоказний вигляд і без використання будь-яких прикрас. У цьому випадку вам знадобиться дитяче брендове взуття.

Дитяче брендове взуття: що купити?

Корисне для носіння взуття для підлітків може бути одночасно модним і красивим, якщо пошукати його серед моделей, представлених фірмою B&G. Дитяче брендове взуття виконане з якісних матеріалів (шкіри). Воно відповідає всім вимогам, які повинне мати ортопедичне взуття для дітей, але при цьому воно має дуже стильний вигляд.

Для зручності вибору, B&G випускає щорічно колекції взуття окремо для малюків, підлітків (хлопчиків і дівчаток) і занять спортом.