Тільки опт: +38 (097) 195-82-13

Телефонувати з 10:00 до 18:00

Вихідні: Субота - Неділя

Взуття для малюків: секрети правильного вибору

Але, як не дивно, вибираючи взуття для малюків найпростіше помилитися. Адже і тут існує безліч “підводних камінчиків”, про які не знає більшість із нас.

Перед тим, як купити нове взуття для вашого малюка, варто перевірити, чи відповідає воно критеріям, які просто необхідно враховувати при виборі дитячого взуття.

Матеріал взуття. Саме це найголовніший показник якості. Вибирайте для свого чада взуття з натуральних матеріалів, щоб маленька ніжка могла “дихати” і не потіла. Адже якщо взуття парить, вам не уникнути появи мікробів, натирання взуттям і мозолів. Та й дитина не почуватиметься комфортно.

Підошва взуття. Усі дітки відрізняються своєю гіперактивністю. Вони постійно кудись біжать, щоб все самостійно вивчити і розвідати. Тому підошва має бути досить м’якою і гнутися по лінії розташування пальчиків у черевичку. Так само віддайте перевагу туфелькам з маленьким каблучком, адже природне положення стопи передбачає трохи підняту п’яту.

Відсутність зайвих деталей. Як би це дивно не звучало, але це теж дуже важливо. Взуття для малюків має бути виготовлене так, щоб звести до мінімуму всі незручності. Тому великі декоративні елементи можуть призвести до того, що малюк просто зачепиться ними і впаде. Туфельки або черевички можуть бути яскравими і незвичайними, але скажіть “Ні!” занадто великим декоративним прикрасам на них.

Вибирайте дитяче взуття правильно, і ваше чадо дуже зрадіє такій обновці.