Тільки опт: +38 (097) 195-82-13

Телефонувати з 10:00 до 18:00

Вихідні: Субота - Неділя

Підліткове взуття: як догодити і собі, і дитині

Крім банальної зручності, підліток бажає самостійно підбирати моделі одягу, керуючись своїми особистими смаковими уподобаннями і поняттями про стиль. Дуже часто, погляди малюка у виборі речей і взуття суперечать думці батьків.

Компромісним варіантом у такій суперечці стане поділ придбаних одиниць за призначенням. Наприклад, для школи спробуйте переконати сина чи доньку придбати хоча б одну пару класичних туфель з натуральної шкіри. Подібні туфлі представлені на ринку в різних варіаціях, тому, якщо постаратися, можна підібрати такий тип, який влаштував би обидві сторони.

На кожен день дівчинці-тінейджеру ідеально підійдуть балетки. Це підліткове взуття досить зручне і популярне серед молоді. У каталозі нашого сайту ви знайдете безліч модних балеток з останніх колекцій.

Хлопчику, як правило, краще вибрати легкі туфлі або кросівки. А ось кеди для тривалого носіння купувати не рекомендується. Ноги підлітка можуть досить швидко втомитися в них. Утім, якщо йдеться про один урок фізкультури в школі або спортивну секцію, кеди – непоганий варіант. Для спорту дівчаткам ідеально підійдуть мокасини. Це легке, світле і красиве підліткове взуття.

Як бути, якщо дитина дотримується якогось певного молодіжного стилю в одязі? Що ж, тут вам, так чи інакше, доведеться послухатися тінейджера і придбати ту модель, яку він хоче. Нехай у дитини буде спеціальна пара для відпочинку, прогулянок з друзями і тусовок. Головне, пояснити своєму чаду, що для школи і спорту він повинен взуватися все-таки правильно.