Тільки опт: +38 (097) 195-82-13

Телефонувати з 10:00 до 18:00

Вихідні: Субота - Неділя

Ортопедичне взуття для малюків

Не всяке взуття можна вважати ортопедичним, оскільки воно зобов’язане мати певні характеристики для отримання такої назви. Насамперед ортопедичне взуття для малюків повинно мати хорошу фіксацію ніжки, що досягається завдяки наявності жорсткого задника.

По-друге, варто назвати наявність підйому, який дає змогу уникнути плоскостопості, що не смертельна, але дуже заважає нормальному руху – за плоскостопості вага і навантаження на кістки та м’язи розподіляється нерівномірно, за рахунок чого може виникати біль і навіть деформуватися зв’язки та сухожилля.

Наступний аспект – в міру жорстка підошва, яка повинна оберігати ступню від ушкоджень, але водночас згинатися за формою ноги, тобто бути досить гнучкою.

По-четверте, врахуйте, що прикраси взуття – це добре, але їх повинно бути в міру, а якщо це намистинки і всіляка фурнітура подібного типу, вона має бути добре закріплена, найкраще – пришита.

 

Усі зазначені характеристики стосуються того асортименту, який ми пропонуємо нашим клієнтам. Крім того, взуття для малюків від народження і до 3-х років здебільшого має липучки, щоб дитина могла самостійно взуватися, не вдаючись до допомоги дорослих. У доросліших моделях теж реалізовано подібну систему, проте більша частина з них має шнурки або зручну застібку збоку.

Усі моделі зроблені або з натуральних матеріалів, або їхніх синтетичних аналогів, які демонструють себе нітрохи не гірше як в експлуатації, так і на дотик по відношенню до шкіри. Кожна модель – це результат кропіткої роботи дизайнерів, які враховують всі деталі.