Тільки опт: +38 (097) 195-82-13

Телефонувати з 10:00 до 18:00

Вихідні: Субота - Неділя

Дитяче ортопедичне взуття: комфорт, легкість, краса

Дитяче ортопедичне взуття зроблене з натуральних дихаючих високоякісних матеріалів. Наш товар має сертифікат. Покупців більше приваблюють вітчизняні виробники, ніж імпортні. Незважаючи на те, що ніжка малюка стрімко зростає, не потрібно економити на дитячому здоров’ї. Дитяче ортопедичне взуття має бути виконане з жорсткими задниками, але, тим не менш, бути зручним, а не грубим.

Крім бездоганної якості, ми пропонуємо широкий асортимент барвистих моделей. Великий вибір товару дасть змогу взути навіть найпримхливішу дитину і задовольнити бажання найвибагливіших батьків. Наша фірма представляє взуття як для найменших, так і для дітей-підлітків. А їм вже точно важко часом догодити. Але ми впоралися і з цим завданням, і тепер будь-яка модниця зможе підібрати туфлі до сукні, а чобітки – до пальта.
У нас є все, що вам необхідно: кросівки, мокасини, туфлі, ботики, термовзуття, сандалі та босоніжки.

Щоб не помилитися під час підбору виробу, ми рекомендуємо мамам відвідати дитячого лікаря для уточнення діагнозу, оскільки від цього багато що залежить. Плоскостопість буває декількох видів і для стопи плосковальгусної потрібні одні босоніжки або туфлі, а для стоп з невеликою деформацією – інші.

Після уточнення діагнозу потрібно підібрати розмір. Оскільки маленька дитина не може сказати про зручність, пропонуємо спосіб вимірювання ніжки. Поставте крихітку на аркуш паперу, відзначте середину великого пальця і проведіть лінію до п’яти. Так проробіть на двох ногах, виберіть середнє значення.

Удачі у виборі та здоров’я вашим дітям.